Stół ogrodowy, czarny, 160x70x72 cm, rattan PE i drewno akacjowe

Symbol: 318694
581.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 18.8 kg
Zostaw telefon

Odnów swoją strefę jadalnianą przy pomocy tego stołu ogrodowego! Wniesie on zarówno elegancki, jak i rustykalny urok do Twojej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Przy tym stole możesz cieszyć się posiłkiem pod gwiazdami lub w słońcu. Ma on solidny blat z litego drewna akacjowego oraz stalową ramę malowaną proszkowo, dzięki czemu jest solidny i wytrzymały. Stół pokryto rattanem PE , dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne. Za sprawą lekkiej konstrukcji z rattanu PE można go bez trudu przestawiać.

Uwaga: aby przedłużyć żywotność mebli ogrodowych, zalecamy ich regularne czyszczenie i niepozostawianie na zewnątrz bez właściwego zabezpieczenia.

Czyszczenie: użyj roztworu wody z delikatnym detergentem.

Przechowywanie: jeżeli to możliwe, przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu, najlepiej w pomieszczeniu. Jeśli ma on być przechowywany na zewnątrz, należy go zabezpieczyć wodoszczelnym pokrowcem. Po deszczu lub śniegu usuń nadmiar wody lub śniegu z płaskich powierzchni i osusz je. Zapewnij wystarczającą cyrkulację powietrza, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez wilgoć.

  • Kolor: czarny
  • Materiał: lite drewno akacjowe, rattan PE, stal malowana proszkowo
  • Wymiary: 160 x 70 x 72 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymagany montaż: tak
Kolor Czarny
Rozmiar 160 x 70 x 72 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.