Ogrodowe, 3 szt., bambus

Symbol: 41495
330.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 8.8 kg
Zostaw telefon

Ten zestaw bambusowych stołków o zgrabnym i prostym designie będzie przyciągał wzrok w jadalni, ogrodzie lub na tarasie. Dzięki prostemu i rustykalnemu wzornictwu nasze hokery mogą być używane w różnych miejscach, takich jak domy, ogrody i kawiarnie.

Wykonane z wysokiej jakości bambusa stołki są stabilne i odporne na warunki atmosferyczne oraz nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Stołki można układać w stos, gdy nie są używane, aby zaoszczędzić miejsce.

Dostawa obejmuje 3 bambusowe taborety.

Uwaga: aby przedłużyć żywotność mebli ogrodowych, zalecamy ich regularne czyszczenie i niepozostawianie na zewnątrz bez właściwego zabezpieczenia.

Czyszczenie: użyj roztworu wody z delikatnym detergentem

Przechowywanie: jeżeli to możliwe, przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu, najlepiej w pomieszczeniu. Jeśli ma on być przechowywany na zewnątrz, należy go zabezpieczyć wodoszczelnym pokrowcem. Po deszczu lub śniegu usuń nadmiar wody lub śniegu z płaskich powierzchni i osusz je. Zapewnij wystarczającą cyrkulację powietrza, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez wilgoć.

  • Wzór: sześciokątny
  • Materiał: bambus
  • Wymiary:
  • Mały: 28 x 24 x 32 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Średni: 37 x 32 x 36 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Duży: 50 x 43 x 40 cm (szer. x gł. x wys.)
Kolor Brąz
Rozmiar N/A
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.