Kolorowa komoda z drewna odzyskanego, 16 szuflad

Symbol: 240945
Kolor Brąz
4559.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 94.5 kg
Zostaw telefon

Drewniana szafka w starym stylu, z 16 szufladkami zapewnia dużo miejsca do przechowywania i pomoże Ci utrzymać porządek w Twoich rzeczach. Możesz również umieścić wazony lub inne ozdoby na jej blacie. Szuflady łatwo się wysuwają poprzez pociągnięcie za żelazne uchwyty.

Szafka wykonana została z odzyskanego drewna, co sprawia że każdy egzemplarz jest unikatowy i nieco inny od poprzedniego. Meble wykonane z odzyskanego materiału posiadają cechy charakterystyczne różnych rodzajów drewna, takich jak mango, akacja, tekowe, saal itp. Odzyskane drewno jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Dziury po gwoździach oraz tekstura pokazują jego historię i zapraszają młodsze pokolenia do jej zgłębienia. Mebel ten postawiony w domu pokaże zamiłowanie właściciela do dbałości o środowisko i zasoby naturalne.

W pełni ręczne wykonanie podkreśla styl vintage i wnosi egzotyczny charakter. Każdy etap procesu tworzenia: łączenie, szlifowanie, malowanie i woskowanie przeprowadzany jest z największa starannością.

Szafka w starym stylu będzie znakomitym dodatkiem do Twojego domu!

Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest niepowtarzalny; wysyłka odbywa się losowo.


  • Materiał: lite drewno odzyskane
  • Wymiary: 154 x 42 x 92 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Drewno w różnych kolorach i żelazne uchwyty
  • Wymiary szuflady: 39 x 31 x 13 cm (dł. x szer. x wys.)
  • W pełni ręczne wykonanie
  • Produkt szlifowany, częściowo malowany i woskowany
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.